Movies
Ratings
691
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Turning RedRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5- 14 Peaks: Nothing Is ImpossibleRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
Free GuyRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.5