Titles you rated
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 2.0
Last HolidayRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.5
MegamindRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
The WifeRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0