Movies
Ratings
13
The First Slam DunkRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 2.0
Please Stand ByRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 2.0- HeroRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0