Titles you rated
The Last SamuraiRated ★ 2.5
Perfect GameRated ★ 2.0
Murder, Take OneRated ★ 2.0
Red CliffRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 2.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.5
The Italian JobRated ★ 3.0
The ScamRated ★ 2.0- Blood RainRated ★ 1.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.0
SpeedRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5- My Boss, My HeroRated ★ 2.0
Conduct ZeroRated ★ 1.5
Coyote UglyRated ★ 1.5
Casino RoyaleRated ★ 2.5
The RockRated ★ 2.5- Fighter In The WindRated ★ 2.0
Running TurtleRated ★ 2.0