Movies
Ratings
198
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0- National SecurityRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0- The Man from Earth: HoloceneRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5