Titles you rated
Wild Wild WestRated ★ 1.5
Happy TogetherRated ★ 4.5
The ProtectorRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The Perfect StormRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 4.5
VolcanoRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
DittoRated ★ 3.0- Whispering CorridorsRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 1.5