Movies
Ratings
50
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0