Movies
Ratings
995
Margin CallRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0- The King's WardenRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 3.5- HumintRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 3.5
Special DeliveryRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0- BargainRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 2.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
Gintama: The MovieRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5