Movies
Ratings
100
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0