Titles you rated
- BoysRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0- The Recorder ExamRated ★ 4.0
- Hansel: Two School SkirtsRated ★ 3.0
- Mr. Tap’s HolidayRated ★ 2.5
- Those Who Leave Buy FlowersRated ★ 2.5
- 조금 긴 독백Rated ★ 1.5
- Forced SilenceRated ★ 1.0
- Toe-Tapping TunesRated ★ 2.5
- A Messy DayRated ★ 2.0
- BUMRated ★ 2.0
- LiliesRated ★ 3.0
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- 3670Rated ★ 3.0
I'm Still HereRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5- First SummerRated ★ 4.0
The FriendsRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
- Omniscient ReaderRated ★ 2.5