Movies
Ratings
500- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0
SomebodyRated ★ 3.0- I KILL URated ★ 3.5
- UprisingRated ★ 4.0
- Officer Black BeltRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 5.0
FollowingRated ★ 2.0
Never Let Me GoRated ★ 4.0
Noryang: Sea of DeathRated ★ 1.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5- DreamRated ★ 2.0
Killing RomanceRated ★ 2.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Door LockRated ★ 2.0