Titles you rated
Before We GoRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0- Rules of DatingRated ★ 3.5
What IfRated ★ 3.0
The DUFFRated ★ 3.5
A Lot Like LoveRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5- Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 2.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 3.0- The True-taste ShowRated ★ 4.0
- Quo VadisRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5