Titles you rated
Green BookRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 3.0
Man on High HeelsRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.0