Movies
Ratings
123
RatatouilleRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5- Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0
Hostel: Part IIRated ★ 3.0
HostelRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Truth or DareRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
The NunRated ★ 3.5
BaoRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0