Movies
Ratings
1085- The LaundromatRated ★ 3.0
PolarRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 4.5
The NegotiationRated ★ 2.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Door LockRated ★ 2.5