Titles you rated
Tiger & DragonRated ★ 5.0- Hazbin Hotel Season 2Rated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- Glass HeartRated ★ 4.0
- Marry My Husband: JapanRated ★ 4.5
Ultraman GeedRated ★ 4.0
Ultraman OrbRated ★ 4.0
ElpisRated ★ 4.5- First LoveRated ★ 5.0
- SANCTUARYRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0- Taco ChroniclesRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5- Baby Assassins Everyday!Rated ★ 5.0
- Like a Dragon: YakuzaRated ★ 0.5
- Queen of VillainsRated ★ 4.5
- Tokyo SwindlersRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- ShōgunRated ★ 4.5
- This Giant Beast That is the Global EconomyRated ★ 5.0