Movies
Ratings
36
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.5
A Perfect DayRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 5.0
Atomic BlondeRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Criminal ConspiracyRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 5.0