Movies
Ratings
237
Little WomenRated ★ 5.0
Goblin Slayer: Goblin's CrownRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 5.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0- Fresh GuacamoleRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
John Tucker Must DieRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 3.0