Series
Ratings
22
Odd TaxiRated ★ 3.5
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 0.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.5
Case File Nº221: KabukichoRated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
World TriggerRated ★ 5.0
DororoRated ★ 5.0
ゾンビが来たから人生見つめ直した件Rated ★ 5.0
Zombie Land SagaRated ★ 3.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
AIBOU: Tokyo Detective DuoRated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0