Titles you rated
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam IRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam II: Soldiers of SorrowRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Resurrection 'F'Rated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 2.5
Charlie's AngelsRated ★ 2.5
Patch AdamsRated ★ 3.0- My Boss, My HeroRated ★ 2.5
- A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
ArmageddonRated ★ 3.0