Movies
Ratings
586
FuryRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
FoxcatcherRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The LunchboxRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Ju-on: The CurseRated ★ 3.5
PicnicRated ★ 4.5
Factory GirlRated ★ 3.5
Never Let Me GoRated ★ 3.0
The Suicide ShopRated ★ 2.5
Paris, je t'aimeRated ★ 4.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0
Yoshino's Barber ShopRated ★ 2.5
I Just Didn’t Do ItRated ★ 4.5
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.0
Re-encounterRated ★ 3.5