Titles you rated
End of WatchRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 0.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Civil WarRated ★ 4.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 1.5
WickedRated ★ 4.0- UgliesRated ★ 0.5
- All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
SleepRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0- The Platform 2Rated ★ 1.5
- SpacemanRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Bad BoysRated ★ 1.5