Movies
Ratings
699
Keeping Up with the JonesesRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.0
A Dog's JourneyRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 1.5
JokerRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 1.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0