Titles you rated
NakedRated ★ 3.5- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
The Flower of EvilRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0- Pretty CrazyRated ★ 2.0
The Devil's BackboneRated ★ 3.5
GrandmaRated ★ 3.5- Reality+Rated ★ 4.0
At the BenchRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 3.5
- The World of LoveRated ★ 3.5
- A House of DynamiteRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
Driving Miss DaisyRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 3.5- It Was Just an AccidentRated ★ 3.5