Movies
Ratings
1223
TetrisRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 2.5
NapoleonRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
- No Other ChoiceRated ★ 3.0
AlphaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0- The MatchRated ★ 3.5
- Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Persian LessonsRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0- Bogota: City of the LostRated ★ 2.5
MaRated ★ 3.0- SurviveRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
TangerineRated ★ 4.0- Against the IceRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5