Movies
Ratings
66
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
The KingRated ★ 5.0
HitchRated ★ 4.0
LionRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
The ProposalRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 5.0