Titles you rated

My Dear EnemyRated ★ 2.5
One DayRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5- Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0