Movies
Ratings
91
The Fifth EstateRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
JobsRated ★ 4.0
PushRated ★ 2.0
American HustleRated ★ 4.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0- The MachineRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0