Movies
Ratings
500
The Bucket ListRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.5- HushRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Red SparrowRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.5
HeadhuntersRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
Kingsglaive: Final Fantasy XVRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.0