Series
Ratings
70
My Favorite FlowerRated ★ 2.0
Summer Time RenderingRated ★ 2.5
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.0
SilentRated ★ 3.0
ピュアRated ★ 2.5- Scenes from a MarriageRated ★ 3.5
DekalogRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Back to LifeRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Q: Into the StormRated ★ 4.0
Allen v. FarrowRated ★ 4.0
Love GenerationRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Monty Python's Flying CircusRated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 2.5
Life's PunchlineRated ★ 2.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5