Series
Ratings
22
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 3.0
Big Windup!Rated ★ 3.5- Masha and the Bear Season 1Rated ★ 3.5
- HildaRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam 0083: Stardust MemoryRated ★ 4.0
Wolf's RainRated ★ 4.0
Battle Fairy YukikazeRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.5
Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0