Titles you rated

Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 4.5
Darkest HourRated ★ 4.0
SnowdenRated ★ 5.0
Hitman: Agent 47Rated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
The EqualizerRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
The Taste of MoneyRated ★ 4.5