Series
Ratings
42
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
- Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5