Movies
Ratings
1515
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
TitaneRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0- Here and ThereRated ★ 5.0
CustodyRated ★ 4.5
The New MutantsRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 4.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
The King's LettersRated ★ 3.0- I am a CatRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
TomboyRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
AnomalisaRated ★ 3.0
Take PointRated ★ 1.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5