Movies
Ratings
156- The King's WardenRated ★ 3.0
- Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.0
- The Old Guard 2Rated ★ 1.0
The Old GuardRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.0- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
- Kinda PregnantRated ★ 2.0

Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Red, White & Royal BlueRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
As OneRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0- I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0