Movies
Ratings
185
The GuardianRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Shotgun LoveRated ★ 2.5
Mr. XXX-KisserRated ★ 2.5
You Are My PetRated ★ 2.5
This Means WarRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 1.5
Perfect GameRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 2.5
As OneRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
AnnabelleRated ★ 2.5
We Are BrothersRated ★ 3.0- Slow VideoRated ★ 3.0
LucyRated ★ 1.5
A Hard DayRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5