Movies
Ratings
227
Freaky FridayRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 4.0
The Wedding SingerRated ★ 3.0
The Happy LifeRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
She s On DutyRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 3.0
- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0