Titles you rated
RampageRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
PsychokinesisRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Kumiko, the Treasure HunterRated ★ 3.5- The Seeds of ViolenceRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5- SorumRated ★ 4.5
- Steel RainRated ★ 4.0
- 1922Rated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 3.0
CapoteRated ★ 4.0
Dragon: The Bruce Lee StoryRated ★ 3.5
BackbeatRated ★ 3.0
Billy BathgateRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.5- Crusher Joe: The Final Weapon AshRated ★ 4.5
AlligatorRated ★ 3.5
Lake PlacidRated ★ 1.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5