Movies
Ratings
312
King and the ClownRated ★ 3.5- CobwebRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 1.0
MoneyRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.0
EternalsRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 2.0
The Lego MovieRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5