Movies
Ratings
546
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
American PieRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 3.0
The PunisherRated ★ 4.0
Running WildRated ★ 3.0
MRated ★ 1.0