Movies
Ratings
37
New WorldRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
L: Change the WorldRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 5.0