Movies
Ratings
58
I OriginsRated ★ 3.5
PrideRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5- Set Me FreeRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 2.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5