Movies
Ratings
26
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 1.0
A Hard DayRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0