Movies
Ratings
812- It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
- The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- No Other ChoiceRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
- The BalconettesRated ★ 3.0
The ConformistRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
- Hi.5Rated ★ 3.5
- The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
A Complete UnknownRated ★ 3.0
A Real PainRated ★ 4.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0- BreathRated ★ 4.0