Titles you rated
The Truth About LoveRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.0- Marrying the MafiaRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0- Rules of DatingRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.0