Titles you rated
- No Other ChoiceRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 4.0- RevelationRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
It Ends with UsRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
Project SilenceRated ★ 0.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
No Way UpRated ★ 0.5- UprisingRated ★ 4.5
TwistersRated ★ 5.0- Officer Black BeltRated ★ 5.0
- Mission: CrossRated ★ 0.5

RansomedRated ★ 3.0
Idle HandsRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 4.0
PearlRated ★ 1.5
Don't Look UpRated ★ 4.5