Movies
Ratings
764- The World of LoveRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
ElioRated ★ 2.5
Love and LeashesRated ★ 2.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
- It’s Okay!Rated ★ 2.5
The Bad GuysRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 2.5- The Noisy MansionRated ★ 5.0
- Life UnrehearsedRated ★ 2.5

Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
WonderRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 2.5- Dark NunsRated ★ 2.5
Moonlit WinterRated ★ 3.0
Sunset in My HometownRated ★ 2.5- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0