Titles you rated

MidsommarRated ★ 3.5- In the Shadow of the MoonRated ★ 2.5
- FracturedRated ★ 4.0
- 1922Rated ★ 3.0
- The PerfectionRated ★ 3.0
- In the Tall GrassRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0- EliRated ★ 3.5
- WoundsRated ★ 3.0
- Gerald's GameRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0