Movies
Ratings
1463
Purple NoonRated ★ 4.0- The Visitors: Bastille DayRated ★ 3.0
SpiderRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 3.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5- Rules of DatingRated ★ 2.5
Maps to the StarsRated ★ 3.5
SupersonicRated ★ 3.0
How Much Do You Love Me?Rated ★ 2.5
Godard Mon AmourRated ★ 3.5
The Wife of a SpyRated ★ 3.5
On a Magical NightRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.5- The Man from Earth: HoloceneRated ★ 2.0
The Weight of WaterRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 4.0- God of the PianoRated ★ 3.5
Prêt-à-PorterRated ★ 3.0