Movies
Ratings
535
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 3.5- My Best SummerRated ★ 3.0
Golden SlumberRated ★ 2.5
Non-FictionRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
ColumbusRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Every Day A Good DayRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0- ItzhakRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
The BookshopRated ★ 4.0